Informace o mně

Webnode

 
Iva AdamcováJmenuji se Iva Adamcová a narodila jsem se jako mystik a mystikem se člověk opravdu může jen a jen narodit, neboť se rodí kvůli ostatním :))).

Mystik je člověk, který od narození komunikuje s Bohem ...

Přednášky, ke kterým jsem byla inspirována po dlouhá léta v naprosté "ilegalitě" po dobu 40 let, jsem nemohla a ani nesměla šířit. Neznal mne prakticky nikdo, ani moji rodičové, rodina a ani kamarádi a přátelé, neboť HLAS, který mne navštěvoval a učil, mi to nedovoloval a připravoval mne na dobu pozdější :))).

 

"Božská hora"

Teprve v roce 2000 přišlo nečekaně povolení promluvit a já poslechla. Dělala jsem přednášky v soukromí mého bytu jednotlivým hledajícím duším, které se bouřily svému osudu ...

Nikdy jsem si nevzala žádnou odměnu, neb vše patřilo Jemu... já jsem pouze malý pán na to, abych si byla schopna cokoliv z Jeho těla přivlastnit ...

Těch 11 let uteklo jako voda a nyní ... zase Jeho vůlí jsem byla uvedena konečně po 52 letech na světlo Boží :))), a tak mohu vysvětlovat ...

PROČ se vám, moji milí, věci dějí tak, jak se dějí ... a hlavně, jak se z těchto kolotočů vymanit? Jaké dopady jsou na vaše fyzická těla a jak si je všechny děláte sami sobě ... a také jakým způsobem vše pochopit a změnit V JEDNOTU S VEŠKERENSTVEM, a tím pádem se konečně přes 4. dimenzi prožít do 5. dimenze, což je hlavním poselstvím roku 2012.

Od června 2011 jsme přednášela již veřejně po celé České republice a také i v soukromí v TEPLICÍCH, kde bydlím a pracuji, neboť mne živí něco úplně jiného.

Chodí spousta hledajících a bolavých duší, které nacházejí úlevu a pomoc. 

V tomto roce 2016 mne budete moci potkat pouze na Slovesku, kdy 24. a 25. dubna 2016 zavítám do Košic. Z důvodu rodinných mne bude potřeba mezi mými nejbližšími a také je třeba, abych odpočinula a nabrala síly pro nadcházející období.

Vše co mělo být řečeno, již jste měli možnost si vyslechnout a to co jsem Vám všem měla předat během mnoha let své přednáškové činnosti, máte možnost shlédnout či si poslechnou na záznamech VIDEÍ, AUDIÍ. Jsou vytvořeny i webové stránky plné otázek a odpovědí, kde každý najde to, co hledá.

Většina z Vás zná cestu a nachází odpovědi. Máte je totiž ukryty sami v sobě, jen někteří jste zatím nenašli ten nádherný klíč, který otevírá cestu poznání pokory a spokojenosti.

Jste všichni báječní a nakonec poznáte PRAVDU ŽIVOTA na této planetě. Jste připraveni pomáhat ostatním a já mám z toho ohromnou radost.

 

Miluji Vás!

Vaše Ivanka z Teplic

Pozn.: Aurická sezení již od roku 2015 na setkáních neprobíhají. Vaše uvědomění přichází při samotném poslechu přednášky a tudíž není již třeba těchto aurických sezení. Víte již přesně, jakou cestou se vydat. Energie naší planety Země Vám všem pomáhá najít řešení. Jste silní a připravení.

Pohled na krajinu pod kopcem Oblík. Iva Adamcová.

Pohled na krajinu pod kopcem Oblík

Webnode