FILM "VŠE JE DOBRÉ"

 

NATÁČÍME PRO VÁS FILM "VŠE JE DOBRÉ"

Zajímavou novinkou je natáčení filmu "VŠE JE DOBRÉ", kdy jsem byla oslovena ke spolupráci na této nádherné tvorbě pro Vás všechny.

Podrobněji Vás informuje režisér a scénárista Mario Kubec.

FILM „ VŠE JE DOBRÉ „

Při poslechu přednášek Ivanky Adamcové téměř všemu rozumím. Ve většině popisovaných příbězích vím o čem mluví. Se vším souhlasím, protože její přednášky o našem lidském bytí se odrážejí i v mém životě a ztotožňují se s ním. O to více mě trápilo, že podle těchto mě blízkých pravd nedokážu také žít. Pochopil jsem, že to je to pravé umění – přenést tyto rady do mého běžného života. Po dalších zkušenostech jsem zjistil, že tento problém se netýká jenom mně. Že nejsem sám, kdo se snaží převést tyto úžasné pravdy do každodenní praxe. Že nejsem sám, kdo chce konečně prožívat šťastný život, popisovaný Ivankou Adamcovou. Některé životní situace jsem si ani v té nejbujnější fantazii nedovedl představit.

A tak jsem se rozhodl natočit o tom všem film. Film, který by jasněji pomohl vylíčit ony svízelné životní situace, které každodenně musíme všichni řešit. Aby všem bylo jasné, proč je vše v našem prožívaném životě dobré. Naším a tedy teď už i Vaším filmem s pracovním názvem „ VŠE JE DOBRÉ „ chceme pomoci všem, kteří chtějí žít šťastně, bez trápení, nemocí, zbytečných slz a matoucích otazníků. V tuto chvíli se již natáčí Váš film o Vás.

 

Děkujeme za důvěru a podporu

Váš Mario Kubec  

 

15.-16. května 2015 Foto z natáčení filmu "Vše je dobré" 

Máte chuť se zapojit do společného tvoření. Vítáme jakoukoli pomoc z vaší strany. Film vzniká pro Vás všechny a pro ty, kteří teprve přicházejí a hledají odpovědi na své otázky života.

Na samotnou realizaci filmu je třeba získat finanční prostředky, herecké obsazení profesionálů i amatérů, komparsisty, mnoho pomocníků a asistentů, profesionálů techniků-kameramany, zvukaře, střihače atd. Víte-li o šikovných lidech, kteří by s námi rádi tvořili na vlně "VŠE JE DOBRÉ", dejte nám, prosím, vědět. Prosím ptejte se, doporučte, přijďte s nápadem ....

Kontaktní e-mail na produkci filmu vsejedobre@gmail.com

www.vsejedobre.cz

Dobrovolná pomoc každého z Vás je ze srdce vítána a děkujeme za to, že jste součástí této nádherné tvorby. Vaší pomoci si velmi vážíme.

 

Tento projekt vzniká ve spolupráci s neziskovou organizací Příležitost k podání ruky o.s..

Tato nezisková organizace pomáhá vytvořit prostor pro chráněná místa pro lidi se zdravotním znevýhodněním. Lidé s handicapem, tak mohou najít pracovní uplatnění v chráněných dílnách neziskové organizace např. v Novém Městě nad Metují. Sdružení podporuje i projekt natáčení filmu "Vše je dobré" určeného pro rozvoj a vzdělávání široké veřejnosti. 

www.pkpr.cz

PODPOŘIT NÁS NÁS MŮŽETE DOBROVOLNÝM DAREM

 

Číslo transparentního bankovního účtu pro finanční podporu:

 

pro dárce z ČR

Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR

270 0403 555 / 2010 - variabilní symbol 121212

 

pro dárce ze SR

Bankovní spojení pro platby v EUR v SR

270 0403 555 / 8330 - variabilní symbol 121212

 

pro dárce ze zahraničí

IBAN CZ2720100000002700403555 BIC kód/SWIFT FIOBCZPPXXX

Majitel účtu: Příležitost k podání ruky o.s., sídlo: U Výstaviště 230/11; 

170 00 Praha 7-Holešovice

 

Darované finanční prostředky jsou v plné výši věnovány

na projekt "VŠE JE DOBRÉ".

Foto: Režie a scénář Mario Kubec, produkce Zdeňka Pollaková,

Ivanka Adamcová, kamera Jan Zářecký